Přeskočit na hlavní obsah

Reference

Za téměř 23 let praxe jsem pracoval se čtyřmi druhy zvětšovacích brýlí od různých firem a jedním mikroskopem.
Momentálně jsou na poli zvětšovacích pomůcek mým favoritem brýle Admetec Ergo TTL s pětinásobným   zvětšením a  světlem Orchid F, které má špičkové parametry.

Na brýlích bych vyzdvihl hlavně geniální nápad se zaúhlením optiky a tudíž možnost přirozeného posedu lékaře při ošetření.Ergonomie  je velmi podobná jako při práci s mikroskopem. Brýle jsou však z mého pohledu mnohem praktičtější, cenově dostupnější a snáze a okamžitě použitelné kdykoliv je potřebuji.

Brýle i světlo mají velmi nízkou hmotnost, optimální pro celodenní použití a obraz je vynikající. Mile mě překvapila kapacita baterie, která vydrží snad i déle, než je psáno v prospektu. Většinou to bývá spíše naopak :-).  Samozřejmostí je seriozní jednání zástupců firmy a spolehlivý servis. Brýle Ergo od firmy Admetec doporučuji minimálně vyzkoušet, rozdíl oproti konkurenci uvidíte (doslova) sami. 

MUDr.Petr Blecha, parodontolog, implantolog

Pro obtíže s krční páteří jsem se rozhodl přejít z konvenčních lupových brýlí s přímým pohledem na brýle značky Admetec model Ergo. S obchodním zástupcem bylo příjemné jednání a jak bylo předem avizováno, zhruba po měsíci brýle dorazily.

K mému překvapení se úleva od bolesti dostavila za několik málo dnů od zavedení brýlí do praxe. Brýle se dají v klidu nosit celou pracovní dobu, jsou lehoučké, ale zároveň působí bytelně a kvalitně zpracované. Volil jsem silnější světlomet PowerLight Orchid-E, který se později ukázal jako nedocenitelný, při složitější chirurgii v hloubce rány.

Oranžový filtr na práci s fotokompozity, spouštěný tlačítkem z baterie, je příjemná změna. Šestinásobné zvětšení mi stále umožňuje provádět všechny výkony z portfolia praktického zubního lékaře. Dle mě vše podtrhuje skvělý poměr cena/výkon a předpokládám, že toto je provedení lupových brýlí, u kterého už zůstanu.

 MDDr. Petr Hrubý, praktický zubní lékař, stomatochirurg