Přeskočit na hlavní obsah

Reference

S lupovými brýlemi Admetec pracuji již více než rok. Jsou to již moje čtvrté lupové brýle a první, které mohu mít celý den.

Oceňuji  jejich nízkou hmotnost, díky které se cítím komfortně, a i když není ergonomie mé práce optimální, nijak mě jejich nošení neunavuje. Neumím si práci bez nich již představit. 

 Doc. MUDr. Lenka Roubalíková, Ph.D.

Za téměř 23 let praxe jsem pracoval se čtyřmi druhy zvětšovacích brýlí od různých firem a jedním mikroskopem.
Momentálně jsou na poli zvětšovacích pomůcek mým favoritem brýle Admetec Ergo TTL s pětinásobným   zvětšením a  světlem Orchid F, které má špičkové parametry.

Na brýlích bych vyzdvihl hlavně geniální nápad se zaúhlením optiky a tudíž možnost přirozeného posedu lékaře při ošetření.Ergonomie  je velmi podobná jako při práci s mikroskopem. Brýle jsou však z mého pohledu mnohem praktičtější, cenově dostupnější a snáze a okamžitě použitelné kdykoliv je potřebuji.

Brýle i světlo mají velmi nízkou hmotnost, optimální pro celodenní použití a obraz je vynikající. Mile mě překvapila kapacita baterie, která vydrží snad i déle, než je psáno v prospektu. Většinou to bývá spíše naopak :-).  Samozřejmostí je seriozní jednání zástupců firmy a spolehlivý servis. Brýle Ergo od firmy Admetec doporučuji minimálně vyzkoušet, rozdíl oproti konkurenci uvidíte (doslova) sami. 

MUDr.Petr Blecha, parodontolog, implantolog

Pro obtíže s krční páteří jsem se rozhodl přejít z konvenčních lupových brýlí s přímým pohledem na brýle značky Admetec model Ergo. S obchodním zástupcem bylo příjemné jednání a jak bylo předem avizováno, zhruba po měsíci brýle dorazily.

K mému překvapení se úleva od bolesti dostavila za několik málo dnů od zavedení brýlí do praxe. Brýle se dají v klidu nosit celou pracovní dobu, jsou lehoučké, ale zároveň působí bytelně a kvalitně zpracované. Volil jsem silnější světlomet PowerLight Orchid-E, který se později ukázal jako nedocenitelný, při složitější chirurgii v hloubce rány.

Oranžový filtr na práci s fotokompozity, spouštěný tlačítkem z baterie, je příjemná změna. Šestinásobné zvětšení mi stále umožňuje provádět všechny výkony z portfolia praktického zubního lékaře. Dle mě vše podtrhuje skvělý poměr cena/výkon a předpokládám, že toto je provedení lupových brýlí, u kterého už zůstanu.

 MDDr. Petr Hrubý, praktický zubní lékař, stomatochirurg