Přeskočit na hlavní obsah

Proč Admetec

Admetec patří mezi přední vývojáře a výrobce optických přístrojů určených pro zdravotnické profesionály v oblasti zubního lékařství a chirurgie. Admetec se specializuje na navrhování vysoce kvalitních zvětšovacích lup a LED osvětlení. Od svého založení v roce 2006 si společnost Admetec trvale udržuje vysoké standardy vývoje a výroby, které spolu se spolehlivým zákaznickým servisem společnosti, staly charakteristickými rysy vynikající pověsti společnosti Admetec.

Posláním společnosti Admetec je navrhnout mimořádně lehké osvětlení a lupy, přičemž zajistí optimální hloubku a rozsah zorného pole, přesné zvětšení lup a trvanlivost nástrojů.

V Admetecu jsme na naše výrobky velmi hrdí. Snažíme se slyšet zpětnou vazbu od zákazníků a řešit jedinečné a náročné problémy, se kterými se zubní a chirurgická společenství potýkají. Zakládáme si na naší profesionalitě a včasném dodání vysoce kvalitních produktů našim zákazníkům po celém světě.

S 15 lety zkušeností v dentálním a chirurgickém oboru se zaměřujeme na implementaci a poskytování špičkových služeb a nákladově efektivních řešení našim zákazníkům na tomto velmi konkurenčním trhu.

Mimo jiné vám přinášíme revoluční lupy ERGO s jedinečným úhlem, který umožňuje nejlepší ergonomické držení těla, a lehký bezdrátový LED světlomet BUTTERFLY pro maximální pohodlí a věrné barevné podání.

Věříme, že s použitím našich lupových brýlí a LED světlometů dosáhne Vaše práce ještě vyšší kvality než kdykoli předtím.