Přeskočit na hlavní obsah

Lupové brýle
pro stomatologii

Zubní lékařství je obor lékařské chirurgie, který se zabývá diagnostikou, prevencí a léčbou onemocnění ústní dutiny nebo poranění zubů. Zubní lékaři tráví většinu pracovního dne soustředěním na drobné detaily, malé a ohraničené oblasti. Použití zvětšovacích lup a LED osvětlení Admetec zajišťuje usnadnění pracovních podmínek, což následně vede ke zvýšenému výkonu a lepším výsledkům léčby.

Základním předpokladem pro precizní stomatologický výkon je ostré vidění. Admetec nabízí 11 možností při výběru zvětšení a k tomu ještě možnost vsazení dioptrických skel do brýlí i lup , což umožňuje vyrobit dokonale padnoucí lipové brýle opravdu pro každého. Nezanedbatelnou výhodou , kterou oceníte při používání lupových brýlí Admetec je zlepšení Vaší pracovní polohy a celkové vylepšení ergonomie a pocit uvolnění při práci.

Admetec vyvíjí inovativní a vysoce kvalitní nástroje, které zlepšují pracovní podmínky, aby uspokojily dlouhodobou potřebu zrakové ostrosti zubařů. V důsledku toho mají zubní pacienti jistou péči.

Všechny typy lupových brýlí Admetec najdete v našem e-shopu.